Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
Heroes V trzyma się ostatnimi czasy całkiem dobrze. Dziś ruszyły zapisy do Turnieju na kluczu, który będzie rozgrywany na specjalnie zmodyfikowanej mapie. Do wygrania, jak czytamy w regulaminie, są nagrody pieniężne, rzeczowe oraz prestiż, pamiętajcie o wniesieniu 20 złotych wpisowego po zapisaniu się poprzez formularz, sprawdźcie również filmowe omówienie turnieju.

Jeżeli czujecie się zagubieni w kwestiach modowania i multiplayera Heroes 5 – nie wahajcie się dołączyć do Discorda, następnie u #skryby wybierzcie rolę Awanturnika lub Ashan Arena. W tej sekcji przeprowadzono tam gruntowną renowację Areny wydając już wersję 1.8.1 (zmiany w jednostkach i artefaktach).

A skoro już o moddingu mowa – niedawno wyszła kolejna wersja Heroes 5.5 – RC14 (hotfix). Zmian jest... multum, polecam wczytać się w changelog, przemeblowano szkoły magii, przebudowano skillwheele, zwiększono życie stworom, skorygowano bohaterów (zarówno mechanicznie jak i lore'owo), ich klasy również zostały poprawione, nadto dodano nowe szablony generowania map losowych.
Kammer
Wasze komentarze (5)
22 cze - 13:02

Żmijec
To ludzie grają w to gówno?
22 cze - 15:25

Kammer
Oczywiście, że tak, nie bez kozery H5 jest generalnie uważane za drugą najlepszą część serii.
25 cze - 12:48

mervell
Ale proszę nie szkalować, że gówno!
26 cze - 17:33

anonim1233
Tak. Ja na przykład gram. I uważam to "gówno" za lepsze od nudnawej i archaicznej trójki.
26 cze - 19:02

Alistair
Bez przesady. To, że komuś się gra nie podoba, to nie trzeba od razu rzucać kupą.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt