Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
Opisać czy też nie? A co tam, niech będzie, opiszę.

Dzisiaj EvilP miał pecha i z jego tworzonej, na podstawie dema z Chinajoy, stronie o jednostkach z TotE, wyciekło trochę informacji odnośnie zdolności stworzeń. Choć właściwa stronka szybko zniknęła, to same informacje już nie. I tak:
- Untamed Cyclops posiada(ł) zdolność Crushing Blow (miażdżący cios) - cyklop atakuje obszar 2x2 (w tym i swoje jednostki), jak również mury czy wieże strzeleckie;
- Bloodeye Cyclops zaś Evil Eye (złe oko/urok) - wróg otrzymuje -3 do szczęścia;
- Paladyni są odporni na czar Szał;
- Gryfy zaś na Oślepienie;
- Widmowy Smok otrzyma(ł) zdolność Horror of Death (groza śmierci);
- Warlord z Fortecy stał sie Flame Lordem (władcą płomieni) i zamienił swoje zdolności z Thunder Thanem (jak może co niektórzy pamiętają tabelkę alternatyw Fortecy, to Thunder Thane, gigantyczny krasnal z ręką z błyskawicą, miał ogniste zdolności, zaś Warlord, z ręką w ogniu, miał zdolności elektryczne).

Wszelkie te (wykradzione ;) informacje pochodzą z dema z Chinajoy i mogą (a część na pewno jest) być nieaktualne. Tak więc radziłbym podchodzić do nich z dużą dawką ostrożności.


Natomiast na oficjalnej stronie HV CD Projektu ukazał się wywiad z twórcami HV. Poza:
- potwierdzeniem informacji o tym, że pewna mapka Ashan jest tylko wersją wstępną, a nie mapą Ashanu po wydarzeniach z Dark Messiaha;
- pokrętnej odpowiedzi, czy TotE jest ostatnim dodatkiem do HV ("Czyli w obrębie fabuły możemy uznać, że TotE to ostateczny finał.");
- stwierdzeniu, iż skillwheel Aurelaina znajdzie się na płytce z dodatkiem, ale nie bezpośrednio w grze;
- pochwaleniu kampanii Legends of the Ancients;
opisano pokrótce artefakt łączony Archer's Dream (marzenie łucznika) oraz jego (dwa) elementy.
I tak sam ten zestaw zapewnia zwiększenie inicjatywy jednostek strzeleckich o 30% po oddaniu strzału, zaś jeśli dzierży go Łowca z Sylwanu, także jego inicjatywa zwiększa się po oddaniu strzału, jak również zostają zwiększone efekty zdolności rasowych Bezbłędny Strzał oraz Deszcz Strzał.
Jeden z elementów zestawu (drugim jest znany z podstawki Łuk z Rogu Jednorożca)- Treeborn Quiver (kołczan) - posiada zaś premie analogiczne do wozu z amunicją - zwiększa atak jednostek strzeleckich o 4 oraz zapewnia im nieskończoną ilość ataków strzeleckich.
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt