Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
Serwis Age of Heroes ogłosił konkurs na stworzenie wymarzonego miasta dla H6. Oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo o samej szóstej części hirołsów, więc przy tworzeniu własnej frakcji można popuścić wodze fantazji.
Co do zasad, to kilka najważniejszych:

- Przede wszystkim, wszystkie projekty muszą być napisane w języku angielskim i umieszczone na tym podforum jako osobny temat, zaś jego nazwa musi zaczynać się od przedrostka ICTC3.

- Dane miasto w opisie musi zawierać: nazwę i symbol miasta, opis i zdolności danej rasy oraz jej historię, szczegółowy podział jednostek na poziomy oraz zachowanie równowagi między nimi (żeby nie było samych superjednostek).

- Zgłaszanie (i poprawianie) projektów kończy się 19 marca.

- Do 29 marca forumowicze Heroes Community mogą oceniać nadesłane projekty. Od tego momentu zaczyna się ocena prac przez sędziów.

Szczegółowe zasady konkursu pod tym linkiem.

Nagroda za pierwsze miejsce ma być gra Kings Bounty: The Legend oraz flaga z symbolem zwycięskiej nacji. Dodatkowo, zwycięska trójka otrzyma koszulki z logiem swoich frakcji.

Spis nadesłanych projektów (wraz z linkami) znajduje się w tym temacie na HC.I na zakończenie jeszcze kilka informacji o Heroes Kingdoms:

- Wyniki potyczek nie będą w pełni losowe, lecz będą zależeć m.in. od poziomu bohatera (jego ataku, obrony, umiejętności, artefaktów i czarów), mocy, typu i rozstawienia oddziałów oraz od budynków obronnych.

- Każda walka podzielona będzie na rundy: pierwszy oddział gracza będzie atakował oddział wroga, zaś zwycięzca tej rundy zmierzy się z następnym oddziałem i tak aż do wyczerpania sił jednej ze stron.

- Limit posiadanych miast ustalono na dziesięć. Będzie można je "nabyć" poprzez podbój lub budowę od fundamentów (potrzebne zarówno zasoby jak i odpowiednio wyszkolony bohater).

- W HoMM Kingdoms pojawią się niektóre budowle z mapy przygód HV (jak kopalnie) oraz kilka nowych, w tym: wieże, pola czy kuźnie.
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt