Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
...poprzednie można znaleźć w niusie z 12 marca tego roku.
Dzięki uprzejmości użytkownika Dextera na Heroes Community można podziwiać grafiki koncepcyjne z HV tworzonego jeszcze przez NWC, nim firma upadła.

Na obrazkach przedstawiono: jednostki Przystani, zamek tegoż miasta, Nekropolię (rozbudowaną - w przeciwieństwie do bardziej znanej grafiki tego miasta), tartak i kopalnię rudy, strażnicę (posterunek graniczny?) oraz jeden z budynków Nekropolii - Mroczną Wieżę.

Miłego oglądania.UAKTUALNIENIE:
Dwie dodatkowe grafiki z gadami, na których widać, poczynając od lewej strony: jaszczura maga, jaszczura łucznika, hydrę oraz wiwernę i czarnego smoka.
Z zaprezentowanych wiadomo, że według koncepcji NWC w HV miały być co najmniej cztery zamki: Przystań, Nekropolia, miasto jaszczurów oraz miasto baśniowych istot, w każdym co najmniej po sześć jednostek.
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt