Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   KuririnNews
      Oto kilka danych zebranych do dnia dzisiejszego od momentu oficjalnej zapowiedzi przez Celestial Heavens na temat HoMM5. Wszystkie zostały ogłoszone przez pracowników Nivalu lub Ubisoftu.

 • W grze będzie dostępny tryb hotseat.

 • Obecnie już jest opracowane pierwsze demo gry - walka zamku ludzi vs Inferno. Czekamy na komentarze szczęśliwców, którzy na targach KRI w Rosji mieli okazje się z nim zapoznać. Nie jest wiadomo nic o udostępnieniu dema szerszej publiczności.

 • Gra według zapowiedzi nie ma być w żadnym stopniu podobna do innej sagi tworzonej przez Nival - Etherlords.

 • W H5 pojawi się 6 typów miast. 5 z nich będzie już znajome graczom (na pewno chodzi o miasto ludzi i Inferno, według jednego ze screenów - również miasto Elfów, a wg mnie spodziewać się też można raczej Nekropolii), a ostatnie będzie kompletnie nowe.

 • Jednostki na drugim screenie to Balor, Sukkub, Koszmar i Demon. Na trzecim widać jak Balor jest atakowany przez Anioła. Nie wiadomo jeszcze czy w grze pojawią się Diabły.

 • Według jednego z pracowników Nivalu *minimalne* wymagania dla H5 będą wynosiły:
        - procesor Pentium IV 2.5 GHz (lub odpowiadający mu)
        - 512 MB RAMu
        - karta graficzna z 128 MB pamięci (ATI 9000 i wyższe lub GeForce 4 i wyższe)
        - 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym

  Co do tych wymagań właśnie pojawiają się największe kontrowersje. Obecnie nawet najbardziej wymagające sprzętowo gry na rynku mają nawet o połowę słabsze potrzeby, a przypominam, że powyżej mamy do czynienia z wymaganiami *minimalnymi*, czyli takimi, na których gra *ledwie* ruszy. Obawiam się, że sprzętu do wymagań *preferowanych* jeszcze chyba nie ma wogle na rynku, nie wspominając już o takich parametrach, na których działałyby maxymalne ustawienia gry...
 • Acid Dragon
  Wasze komentarze (0)
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt