Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
Ostatnio najwyraźniej niusy w Grocie są zdominowane przez wieści o HoMM5, ale w końcu na bezrybiu... ;). Tak czy inaczej 18 maja 2005 na oficjalnej stronie www.mightandmagic.com pojawił się zwiastun filmowy (tzw 'trailer') Heroes V. Trzeba przyznać, że jakościowo całkiem niezły, choć wyraźny motyw 'matrixowy' jest tak banalny, że wręcz żałosny. Gdyby jednak właśnie tak miał w grze wyglądać anioł i diabeł, a nie te komiksowo-mangowo-bajkowe cudactwa, jakie prezentowane są na screenach to byłoBY całkiem nieźle. Myślę też (po obejrzeniu ostatnich sekund tego filmiku), że już na 100% możemy być pewni, że jednym z miast będzie Nekropolia. Zwiastun ściągnąć możecie z oficjalnej strony projektu.
(PS. polecam ściągnięcie wersji 'europejskiej' - jest identyczna w zawartości jak 'amerykańska', a waży 12 MB zamiast 50 MB)
Acid Dragon
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt