Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
Od wczorajszego wieczoru można już nieodpłatnie ściągać otwatą wersję Beta Heroes V (i samemu ocenić obecny stan gry). Znajduje się ona na na serwerach fileplanet, na których koniecznie trzeba założyć sobie darmowe konto (rada: użytkownicy, którzy ściągali WoGa poprzez fileplanet mogą wykorzystać cały czas to samo konto). Przy wyborze źródła ściągania należy oczywiście wybrać jeden z darmowych serwerów (na dole strony) i nieco poczekać na swoją kolej (ok 60-90 minut). Do uruchomienia gry potrzebny będzie jeszcze specjalny kod aktywujący do zdobycia tutaj.

Pamiętajcie jednak, że choć kodów jest sporo do rozdania (kilkadziesiąt tysięcy), to jednak jest to liczba ograniczona, a musi być do rozdysponowania wśród fanów na całym świecie. Więc na wszelki wypadek, lepiej nie czekać zbyt długo - wersję beta H5 będzie można ściągnąć i później, ale w kod lepiej zaopatrzyć się teraz.
Pamiętajcie też, aby przy pierwszym uruchomieniu gry wasz komputer był podłączony do sieci - jest to niezbędne do prawidłowej weryfikacji kodu aktywującego.
Acid Dragon
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt