Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
18.II.2014link
Od ponad 2 lat tworzony jest interesujący projekt modu do Heroes V, pt. "Chaos Theory". Zawierać będzie wiele nowych jednostek. (Tak, to głównie "sklejanki" - ale całkiem ładne.) Sami oceńcie po niedawno wypuszczonym przez autora trailerze poniżej. Na stronie projektu znajdziecie dalsze informacje, jak i ambitne plany zespołu twórców.


Acid Dragon
Wasze komentarze (14)
18 lut - 19:29

Zehir-12
Heh xd widzę nawet jednostki zaczerpnięte z disciples III :P
18 lut - 19:51

Garett
Ashan z motywami renesansowymi ciekawie się zapowiada.Na stronie projektu jest wzmianka o Starożytnych, czyżbyśmy mogli liczyć na cyborgi? ;p
18 lut - 19:58

Hayven
Nie, jedynie na technologię, jeśli dobrze rozumiem z Tawerny :)
18 lut - 20:18

Warmonger
Jestem pod wrażeniem. Super, Że Heroes 5 wciąż żyje i ma się dobrze :)
Tylko ta muzyka... mogłaby być trochę bardziej neutralna.
18 lut - 21:54

Wikist
Fajny pomysł z zapożyczeniem jednostek z Heroes VI :D
18 lut - 22:36

Obserwator
Jak dla mnie Książę Demonów z Warhammer-a 40k nie pasuje do stylistki H5. Może po przyrobieniu go będzie pasował.
18 lut - 23:24

Nicolai
Widać, że czerpali z innych pozycji takich jak Heroes VI czy Disciples III, ale jak na składaki to nawet ładnie im te jednostki wyszły. Jednak przydałoby się wyskalować je, bo w większości przypadków są przeogromne.
19 lut - 07:09

Degraf
Tak. Skalowanie by się przydało, bo albo są za wielkie albo za małe.
Najważniejsze jest to, że i modding H5 się kręci. Mam nadzieję, że Ubisoft, po przeglądzie H3 i H5, pojmie że tworzenie sztywnych gier zserwerowanych, nie jest najlepszym pomysłem.
19 lut - 12:35

Kurek
ładne sklejanki ŁUhuhuhuhu
19 lut - 15:40

Garett
@Hayven sprawdzłiem na stronie projektu i jest miasto FORGE czyli cyborgów jednak możemy się spodziewać :).
19 lut - 18:33

rtx
A moim zdaniem muzyka jest fajna. :)
Generalnie widziałem tam 4 jednostki z wh40k, ale Khorne pokazywał jeszcze Grey Knighta na Tawernie. Fajnie.
19 lut - 19:07

Hayven
@Garett - a ja śledzę temat w Tawernie i mówię ci, że Khorne mówił o machinach w stylu Tesli, nie naga-czołgu, zatem jeszcze mniej futurystycznie niż u naszego kwasowego teamu ;)

Inna sprawa, że ja też planuję... tak, planuję równie wielką jeśli nie większą modyfikację do H5. Zresztą, zapowiadałem na forum. Kiedy? Nieokreślona przyszłość, jeśli kiedykolwiek. Kiedy? Prawdopodobnie zacznę za dwa-trzy lata, jeśli nie później (muszę teraz ogarniać DoC, ukończyć wszystkie gry HoMM i MM, zrobić dział DoC w JB, ożywić tamtejszą Oberżę i zebrać nuty do wszystkich melodii z serii, u których jest to możliwe). Następnie zajęłoby to około 4-5 lat, jeśli znowu nie więcej... Także potraktujcie to tak, jakbym nic nie powiedział ;)
19 lut - 19:21

Garett
@Hayven wiadomo, że zaraz naga-czołgów nie zrobią.Wiem, że jednostki Forge będą bardziej subtelne w końcu w dotychczas opisanej na stronie fabule jest mowa o Starożytnych a nie Kastorze i spółce.Starożytni na Enroth byli kojarzeni z budowali na środku pustyni czy tajemniczymi kostkami więc machiny w stylu Tesli jak napisałeś są bardziej na miejscu od minotaurów z jetpackami.
19 lut - 23:07

Xernfaex
Lord Chaosu z Warhammera biegający siobie po polach Ashanu - bezcenne. Inicjatywa modu interesująca, wygląda całkiem nieźle, chętnie wypróbuję w przyszłości.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt