Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
Polskie wydanie HV będzie w wersji 1.0, co oznacza, że nie będzie zawierać żadnych patchy - choć prawdopodobnie patch 1.1 (który ma wyjść na dniach) będzie dostępny do ściągnięcia w wersji polskiej w dniu premiery gry (8 czerwca).
Poniżej wypowiedź na ten temat jednego z pracowników CDP (w odpowiedzi na pytania forumowiczów):

Najnowsze wieści w sprawie wersji: Gra będzie jednak wydana w wersji 1.0, patch 1.1 zostanie udostępniony w dniu premiery dla naszej wersji językowej. Patch 1.1 implementuje między innymi funkcję autopatchowania.
ten autopatcher będzie osobną aplikacją w menu start. będzie się odpalał na starcie gry i sprawdzał, czy jest najnowsza aktualizacja. Jako że to osobny exek, będziesz mógł skillować proces w Menedżerze Zadań, jeśli nie będzie mial funkcji wyłączenia się po odebraniu sygnału z serwera, że "nowych patchy brak", tak więc kłopoty z pamięcią odpadają ;)

a co do samego patcha - jest w nim masa poprawek AI i skryptów zachowania gry, a także kilka poprawek multi, tak więc zalecam jego instalację, gdy się już pojawi.Uaktualnienie:
Tu można znaleźć listę zmian w patchu 1.1.

Na stonie Ubisoftu umieszczono trzeci już filmik z kampanii Haven (5.5 MB lub 24 MB).
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt