Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
Jak informuje Celestial Heavens, Fabrice Cambounet odpowiedział na kilka pytań odnośnie usprawnień i przyszłości HV.
Najważniejsza informacja to ta, ze plan łatanie HV jeszcze się nie został wypełniony. Tak więc patche 1.7, 2.2 i 3.1 nie będą ostatnimi, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to łatki będą się ukazywać nawet po roku 2008 (dodam tylko, że "potrzeby" w rozumieniu Ubisoftu i graczy mogą znacznie od siebie różnić). Jednocześnie edytor HV ma już nie być wzbogacany o nowe funkcje i pozostać w obecnym (patche 1.7, 2.2 i 3.1) stanie (choć patrząc na to, że fani sagi niejako "wymusili" na producentach dodanie rożnych opcji w samej grze, nie byłbym do końca taki pewien tego stwierdzenia).
Fabrycy nie odpowiedział jasno na pytanie, czy dodanie nowych stworzeń (jak w WoG-u) będzie możliwe w HV. Zdaje się, że nie wiedział o nowym modzie odblokowującym taką funkcję. ;)
To tyle z ciekawszych informacji.

W Polsce zaś ruszył pre-order HV Złotej Edycji - czyli wersja zawierająca HV i dwa dodatki do niej. Zestaw ma kosztować 130 zł (tradycyjnie można wykorzystać zniżkę 30 zł w postaci wirtualnych pieniędzy - proponuję jednak wybrać się do sklepu dla idiotów, zapewne będzie taniej), a planowana data jego wydania, to 24 stycznia. O Heroes Complete na razie nic oficjalnie nie wiadomo (poza tym stwierdzeniem).
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt