Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
W tym roku na stronach HoMM-MM jakoś niespecjalnie pojawiało się cokolwiek większego związanego z datą 1 kwietnia, a przynajmniej nic na skalę lat poprzednich. Trochę szkoda, ale jednak u nas tradycja nie zginęła i dzięki MCalebowi mogliśmy zaserwować Wam nieco "spreparowany" ;) dział Heroes V, który można było oglądać jeszcze prawie przez cały dzisiejszy dzień.

Nie mniej jednak, żarty żartami, ale chciałbym zaznaczyć, że przez ten czas mieliście okazję oglądać również sporo autentycznej pracy nad ciągle przygotowywanym działem H5. A trzeba przyznać, że naprawdę jest co podziwiać. Jeśli po tym, co widzieliście, chcielibyście być współautorami tejże strony i dopisać którąś z brakujących sekcji, to możecie składać stosowne podania wraz z życiorysem, CV oraz testamentem (gdy się przebywa w Grocie, to nigdy nic nie wiadomo :P) MCalebowi.
Acid Dragon
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt