Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   HellburnNews
29 maja wspomniałem o szykowanym fanowskim generatorze map losowych, który miał umożliwiać więcej niż ten wbudowany w HV. W końcu pojawiła się beta tego narzędzia, a pobrać ją można stąd (zajmuje 23,5 MB).
Oprócz samej bety w pliku znajduje się również modyfikacja "New Creatures Framework", która jest niezbędna do uruchomienia tego generatora.

Na Heroes Community można również znaleźć temat odnośnie tego programu, a w nim również możliwe błędy - jeden z nich dotyczy niekompatybilnych plików *.dll, które mogą spowodować tzw. crashe. Oczywiście jest również podane rozwiązanie tego problemu.

Miłego testowania modyfikacji oraz wyszukiwania potencjalnych błędów (w końcu to beta, a nie możliwość zapoznania się z modyfikacją przed jej premierą, prawda? ;P).
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt