Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
...zarówno w firmie CD Projekt jak i w firmie Cenega. Cóż, nadeszły wakacje, klienci pouciekali sprzed komputerów (albo ich pogoniono wbrew ich woli ;P), a towar zalega na półkach magazynów. Trzeba się go jakoś pozbyć, więc co pomoże? Wyprzedaż. Przynajmniej z nazwy. A więc po kolei:

1. CD Projekt "wyprzedaje" Kolekcję Wszech Czasów Heroes of Might and Magic (V). Zestaw ten można nabyć za 160 zł plus koszty wysyłki kurierem (17-18 zł), co w porównaniu do ceny sugerowanej (260 zł) wydaje się sporą oszczędnością.

Wydaje się, bowiem daną kolekcję można nabyć taniej choćby dzięki serwisowi Allegro, nie wspominając o tym, że samo Heroes Complete Edition (oryginalna nazwa Kolekcji Wszech Czasów) ma już prawie dwa lata, a polska cena nadal zbliżona jest do premierowej ceny zachodniego wydania.

"Promocja" ważna do 31 sierpnia tego roku.


2. Z kolei Cenega zachęca do zakupu gry King's Bounty: Legenda za 70 zł. Akurat taka jest jej zwyczajna cena, więc gdzie ta wyprzedaż? Otóż za te niby 70 zł można zakupić zarówno KB:L jak i grę, która mieni się trzecią częścią cRPG-a Fallout.

Niestety, trzeba wydać dodatkowe zasoby ze swego skarbca na zakup pewnej gazety o grach komputerowych (dodatkowe 20 zł), a także biegać po pewnej sieci hipermarketów i modlić się, by towar był dostępny, nieuszkodzony i bez braków.

"Promocja" ważna od 7 lipca (czyli od jutra) do 30 lipca (chyba, że towaru zabraknie ;P).
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt