Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
CD Projekt starannie się przygotowuje do premiery Heroes of Might and Magic V. Najpierw podał zawartość poszczególnych edycji HV, a teraz pracuje nad stroną gry. Jej premiera już wkrótce (może nawet dzisiaj), ale link do niej już "wyciekł".
I przy okazji mała wpadka: większość screenów pochodzi ze skradzionej alfy, a że adres strony pojawił się na forum Ubisoftu, spotkało się to z szybką reakcją Fabrice'a (zarządał ich usunięcia).

Na stronie CD Projektu można znaleźć m.in. konkurs na najlepszą mapę do podstawowej wersji HoMM od 1 do 4. Prace należy nadsyłać na adres www.gram.pl/heroes_mapy. Najlepsze prace znajdą się na specjalnej płycie dodatkowej dołączonej do gry Heroes of Might and Magic V.

Regulamin konkursu:
* Konkurs trwa od 17 styczniado 15 lutego 2006 (włącznie).
* Mapy powinny być zgodne z wersją podstawową jednej z czterech pierwszych części serii Heroes of Might and Magic.
* Rozmiar map nie jest limitowany, a inwencja ograniczona jedynie wyobraźnią autora.
* W formularzu można zamieszczać tylko mapy z oficjalnymi rozszerzeniami do kolejnych części serii Heroes of Might and Magic (np. .map, .h3c, .h4c).
* Jeden autor może przysłać nieskończoną ilość różnych prac i wszystkie będą brane pod uwagę przy rozpatrywaniu wyników konkursu.
* Mapa zgłoszona do konkursu nie może być wcześniej publikowana.
* Wysyłający potwierdza, że jest autorem mapy i równocześnie zrzeka się do niej praw autorskich.
* W ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu komisja konkursowa opublikuje na tej stronie listę autorów najlepszych map oraz nagród.
* Wysyłający gwarantuje poprawność wpisanego adresu e-mail, z którego została wysłana mapa. Brak odpowiedzi na nasz e-mail w ciągu tygodnia od jego wysłania, jest równoznaczny ze zrzeczeniem się nagrody.
* W konkursie nie będą brani pod uwagę pracownicy i współpracownicy firmy CD Projekt.
* CD Projekt nie będzie ponosić odpowiedzialności, w sytuacji gdy konkurs zostanie skrócony, anulowany lub jego warunki zmienione. Żadne roszczenia będące następstwem wyżej wwymienionych zdarzeń nie będą przez CD Projekt uznane.
* CD Projekt nie ponosi odpowiedzialności za złe funkcjonowanie strony www.gram.pl/heroes_mapy. CD Projekt nie gwarantuje, że strona www.gram.pl/heroes_mapy będzie funkcjonować nieprzerwanie lub, że nie zawiera błędów informatycznych ani też, że stwierdzone błędy zostaną naprawione.
* CD Projekt nie gwarantuje, że strona www.gram.pl/heroes_mapy nie zawiera wirusów lub innych elementów mogących spowodować szkodę materialną lub osobistą.
* CD Projekt nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości udziału w konkursie wynikający z winy leżącej po stronie uczestnika (wynikające z niesprawności serwera, nieczytelnych lub nie dających się przetworzyć, np. jeżeli uczestnik posiada sprzęt informatyczny lub program uniemożliwiający mu uczestnictwo w konkursie, informacji).
* CD Projekt nie będzie ponosić odpowiedzialności za szkodę powstałą w związku z udziałem uczestnika w konkursie. Żadne roszczenia będące następstwem ww. zdarzeń nie będą przez CD Projekt uznane. Udział uczestnika oznacza jego zgodę na warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt