Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyOkrzyki Bojowe


Okrzyki Pierwszego Poziomu:
Barbarzyńca może opanować te zaklęcia na poziomie 2.

Pokrzepiające Zawołanie
Opis: Na dwie tury zwiększa morale wszystkich istot w armii o liczbę zależną od poziomu Bohatera oraz daje dodatkowe Punkty Szału istotom pochodzącym z Twierdzy (premia do Morale nie działa na Nieumarłych, Żywiołaki i Jednostki Mechaniczne).
Koszt: 8

Zew Krwi
Opis: Wybrana sojusznicza istota z Twierdzy otrzymuje dodatkowe punkty szału w zależności od poziomu bohatera.
Koszt: 5

Okrzyki Drugiego Poziomu:
Barbarzyńca może opanować te zaklęcia na poziomie 6.

Drżyj Przed Mym Rykiem
Opis: Bohater ma szansę wywołać strach w jednostce przeciwnika, zależnie od poziomu bohatera i istoty. Bez względu na powodzenie efektu, wszystkie istoty w armii bohatera otrzymują punkty szału (ten Okrzyk Bojowy nie działa na istoty niewrażliwe na efekty działające na umysł).
Koszt: 7

Słowo Wodza
Opis: Bohater atakuje wybraną istotę zadając jej standardowe obrażenia. Ten atak przyspiesza turę istoty w zależności od poziomu bohatera. Ponadto, zaatakowana istota dostaje dodatkowe punkty szału, a pozostałe istoty z Twierdzy w armii dostają ich standardową ilość. Ten Okrzyk Bojowy nie działa na Nieumarłych, Żywiołaki i Jednostki Mechaniczne.
Koszt: 2

Okrzyki Trzeciego Poziomu:
Barbarzyńca może opanować te zaklęcia na poziomie 11.

Bitewne Zawołanie
Opis: Zwiększa Prędkość istot w armii bohatera na jedną turę o +1 oraz Atak w zależności od poziomu bohatera. Daje dodatkowe punkty szału wszystkim istotom z Twierdzy, które znajdują się w armii.
Koszt: 10

Gniew Hordy
Opis: Opis: Wybrany wróg otrzymuje fizyczne obrażenia równe ilości istot w armii bohatera. Ponadto, wszystkie istoty pochodzące z Twierdzy w armii bohatera otrzymują dodatkowe punkty szału.
Koszt: 10
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt