Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   HellburnNews
1. Ukazała się kolejna, poprawiona i zaktualizowana (do wersji 1.4 i 2.1) łatka polonizująca edytor map. Została ona stworzona przez osoby odpowiedzialne za nieoficjalne łatki polonizacyjne, a ściągnąć można ją z poniższego adresu:
http://www.lublin.mm.pl/~daimonfrey/H5/edytor/HoMMVmap.rar (zajmuje około 25 MB).

2. Sklep gram.pl przygotowuje wydanie pakietu zawierającego prawie wszystkie części hirołsów. Prawie, bo brakuje przede wszystkim Kuźni Przeznaczenia oraz Kronik do H3. Wstępna cena pakietu to 125 zł, zaś dokładniejsze informacje można znaleźć pod tym adresem.

3. Oprócz MM Tribute, powstają też inne próby odtworzenia serii Might and Magic. Jedną z nich jest Might and Magic Remake - jak na razie ukazało się krótkie demo techniczne (stworzone w trzy miesiące tylko przez dwie osoby).
Demo pokazuje wioskę nekromantów i głównie jest to połączenie (według mnie) najlepszych cech MM6-8: muzyki z MM6 (mam nadzieję, że również długość lochów będzie wzorowana na tej części), interfejsu z MM8 oraz mechaniki postaci (oraz portretów) z MM7.
Co wyjdzie z tego projektu, tylko czas może odpowiedzieć na to pytanie.
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt