Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews


Dzisiaj coś od naszych kolegów i koleżanek z portalu Tawerna.biz. Tamtejsi fani Heroes V pod wodzą Menelaga stworzyli i tworzą dalej interesujący mod do tejże gry pod tytułem "Księga Czarodzieja". Znajduje się tam m.in. 20 nowych jednostek oraz nowy typ miasta - Warownia, która choć bardzo przypomina Przystań, to jednak ma własne jednostki i budowle. Fabuła modu ma miejsce w okolicach Wolnych Miast w czasie wojny królowej Izabeli, znanej z podstawowej wersji Heroes V. Więcej o tym, wraz z linkami do pobrania pierwszej części, znajdziecie w artykule w Tawernie.biz.
Acid Dragon
Wasze komentarze (2)
11 wrz - 16:45

Mosqua
Szkoda, że nie dali żadnego changelogu
11 wrz - 19:29

Dark Dragon
Ciekawostka, jednak poziom wykonania nie powala na kolana. W dalszym ciągu jest to mod, a ja czekam na jakiś fanowski dodatek dodający pakiet nowych jednostek, niekoniecznie całe miasto. Niemniej jednak gratulacje dla twórców, to w dalszym ciągu kawał db roboty ;)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt