Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyNews
Ponieważ co niektórzy mieli (bądź jeszcze mają) problemy z zainstalowaniem łatki, CDP zaproponował tymczasowe rozwiązanie tego problemu:

UWAGA: Poniższa instrukcja wymaga edycji rejestru Windows. Przed wprowadzeniem zmian, zalecamy wykonanie kopii bezpieczeństwa rejestru. Na pasku zadań Windows kliknij start - uruchom, następnie w oknie uruchamiania wpisz: regedit. W otwartym oknie edytora rejestru Windows wybierz z menu polecenie Plik - Eksportuj. Zapisz kopię rejestru pod wybraną nazwą w bezpiecznym miejscu np. nowym folderze na oddzielnej partycji z danymi. Zamknij edytor.

1. Uruchom edytor rejestru Windows: Start -> Uruchom -> regedit (wpisać polecenie w nowym oknie Uruchamianie)
W rejestrze Windows przejdź do następującego klucza:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{0DE075DB-4218-4B2C-A35E-48D80BA680BB}
2. Zaznacz go prawym klawiszem myszy i wybierz polecenie Zmień Nazwę.
3. Jako nową nazwę wpisz {EF19211B-DB8D-4ef6-B501-27329E455D2C}
4. Zamknij edytor rejestru i wystartuj łatkę heroes_might_magic_5_pl_101.exe
5. Po zainstalowaniu poprawki uruchamiaj grę z ikonki, a nie z menu autoruna

Problem z zainstalowaniem łatki do edycji DVD został już przez nas zgłoszony do firmy UBI Soft. Mamy nadzieje, że w niedługim czasie pojawi się poprawiona wersja tej aktualizacji.I jeszcze informacja na temat jeszcze jedna informacja od CDP, na temat tego, czemu w jednej ze scenek wersji PL, postać mówi po angielsku:

Ubifost dostał do implementacji tekst bez błędów, o których mowa (brak jednego nagrania, literówka w pierwszej cut-scence) i włożył do gry starszego builda. Brzmi to jak z Monthy Pythona, ale tak właśnie jest. Chcieliśmy dodać poprawki do patcha 1.1, ale i na to nie dostaliśmy zgody, gdyż wszystkie patche wg Ubi powinny być takie same. Na koniec, z ostatniej chwili od loklizacji, łatka eliminująca te drobne błędy z polskiej wersji, których nie uwzględniło Ubi, powinna się pojawić w przyszłym tygodniu.


UAKTUALNIENIE:
Niestety patch wypuszczony przez UBI Soft działa tylko z wersją CD. Po zmianie wspomnianego przeze mnie wcześniej klucz w rejestrze, instaluje się na wersję DVD, ale nie wprowadza wszystkich zmian.

Na chwilę obecną radzimy nie instalować patcha do wersji DVD. Mamy nadzieję, że UBI Soft wyda dość szybko poprawioną łatkę do naszej edycji DVD.
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes V". Redakcja, kontakt